Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy átlag programozó élete...

Egy átlag programozó élete tényleg olyan mint ahogy azt sokan beállítják?

Figyelt kérdés

pl: folyamatosan gép előtt kell ülni munkaidőm kívül is a project-ek miatt, szociális életre szinte semmi idő nem maradt stb.


Vagy ez csak egy egyszerű sztereotípia?


2012. nov. 4. 11:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem, ez tényleg így van. De meg lehet szokni.
2012. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ez a szakmád?
2012. nov. 4. 14:01
 3/22 iostream ***** válasza:
51%
Én munkaidőn kívül még sosem dolgoztam, és nem is tervezem elkezdeni. Ha kis cégnél dolgozol, ott ez előfordulhat, de azok úgysem tudnák rendesen megfizetni az embert, fehéren meg főleg nem, feketén meg nem fogok dolgozni.
2012. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem egy melyik egyetem/főiskola melyik szakát végezted el, illetve hány éve vagy a szakmában?
2012. nov. 4. 16:28
 5/22 iostream ***** válasza:
45%
ELTE IK progtervmat, és lassan három és fél éve gyűröm a melót :)
2012. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Munkaidőn kívül csak saját vállalkozásomban dolgozok, de a főállásomban én sem szándékozom mumkaidőn túl is dolgozni. Egyébként simán van elég szabadidőm akár szórakozásra is. Ez az egész dolog teljesen egyén és munkahely függő szvsz.
2012. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Butaság!

...bár volt már határidős munka, ami miatt jó néhány alkalommal hajnalig fenn voltam... ráadásul az egyik erre legkevésbé ajánlatos helyen is: az otthonomban. Összességében pozitív volt az eredmény minden téren!

2012. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Ha igazán komolyan nyomod, akkor sok szabadidőd és életed sem lesz.De meg lehet szokni. Recsizni meg prostizni amúgy is idegkímélőbb mint barátnőt tartani. És a többi dolog sem annyira vészes. Csak könnyen be lehet csavarodni, annyira azért nem szabad belemerülni. Én pár évig toltam keményen, hogy megalapozzam anyagilag a jövőm, azóta meg egy lazább, kötetlenebb munkám van, meg asszonyállatot is tartok.
2012. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos tényleg így van.

És io kollega téved, nem feltétlenül függ attól, hogy kis cég, nagy cég. Nagy(k*rva nagy) cégnél is dolgoztam már, ahol sokat kellett túlórázni.

Most közepes cégnél dolgozok, itt is qrva sok pluszmunka van.

Van viszont egy haverom, aki kis cégnél van - asszem 5-6 ember összesen -, és napi 8 órát sem dolgozik.


Fizuval én meg úgy vagyok, hogy jobban örülök annak, ha minimálbérre jelentenek, a többit meg feketén kapom.. Állambácsi meg bekaphatja, az én pénzemet nem fogják Gyurcsányok meg Orbánok a haveroknak szétosztogatni.

2012. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 iostream ***** válasza:
43%
Hát ha HAGYOD magad, akkor persze dolgoztatnak. Az a helyzet a nagy cégekkel, hogy ha nem vagy teljesen vállalhatatlan, akkor kirúgni nem fognak. Viszont így tele van idiótákkal, és arra a kevés emberre hárul minden munka, aki tud és hajlandó is dolgozni.
2012. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!