Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fullra nem tudok semmit a...

Fullra nem tudok semmit a programozásról. Hogy tanulhatnék meg programozni?

Figyelt kérdés
Microvezérlőket szeretnék programozni... És tényleg nem tudok semmit, csak annyit hogy c nyelven elkezdtem nézni egy tutorialsorozatot és kb tudom hogy annak milyen szerkezete kell legyen. Ennyi az egész tudásom. Mivel kezdhetnék? Tényleg nagyon szeretném megtanulni!!!

2012. nov. 4. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdhetném el?
2012. nov. 4. 21:25
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Hú!

De össze keversz néhány dolgot.

Pascalt ajánlom. Vagy C# -et.

2012. nov. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ezekre van a legtöbb tutorial.
2012. nov. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
Apránként elôször valami egyszerû nyelvvel kezdjél, hogy tapasztalatot is szerezz. Mondjuk Python jó kezdésnek. És kezdésnek egyszerû algoritmusokat realizálj (prímtényezôs felbontás, legnagyobb közös osztó, stb).
2012. nov. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 iostream ***** válasza:
Na most ha mikrovezérlőt akarsz programozni, akkor C. Annak állj neki, tutorial millió és egy a neten.
2012. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, ha fullra nem tudsz semmit, akkor kezd el htmlt programozni. Könnyű pár hónap alatt bevághatod, ha nagyon odateszed magad. Majd ha már van némi sejtésed az egészről kezdj el css-t és phpt, ezt is vidd kb 2-3 hónapig. Utána a C nyelvek is érthetőek lesznek. Sőt még könnyebben meg is tudod tanulni, ha vágod, hogy mi mit csinál és miért logikus ez.
2012. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Előzőnek igaza van, de a html -t sokkal rövidebb idő alatt meg lehet tanulni.
2012. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem árt a gyakorlás. :)
2012. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, abban a rendkívülien szerencsés helyzetben vagyok, hogy öcsémnek mondtam tegnap hogy programozni akarok tanulni, és pont aznap talált rá az öcsém a bátyám "Együtt könnyebb a programozás" című könyvére. C-t tanítja. Nagyon örülök neki, el is kezdtem még aznap este az olvasást!! :DDDD
2012. nov. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!