Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha csinálok egy játékot,...

Ha csinálok egy játékot, hogyan tudom kiadni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Keresel egy kiadót?

Amúgy a nagyobb probléma a játék elkészítése, hidd el.

2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kész lesz akkor gyere vissza...
2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az volt a kérdésem, hogy hogyan adjam ki. Ne foglalkozz azzal, hogy hogyan csinálom a játékot.
2012. nov. 7. 17:19
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen keresned kell egy kiadót, mert ha csak úgy spontán feketepiacra vágod, akár 10 évet is kaphatsz, ha nagyon nagy a kereslet utána... :S Amúgy ajánlatos először ilyen 2Ds snakekkel kezdeni, nem nagy, de elnyeri bárkinek a tetszését, ha csak egy kicsit is unatkozik. :)
2012. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
steamen próbálkozz, mostanság sok indie jelenik ott meg
2012. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő, csináltam már 2D-s játékokat, most egy 3Dset akarok csinálni. Természetesen nem feketén akarom, úgy értettem hol keressek kiadót?
2012. nov. 7. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:

OFF: "Mindenképpen keresned kell egy kiadót, mert ha csak úgy spontán feketepiacra vágod, akár 10 évet is kaphatsz, ha nagyon nagy a kereslet utána"

Nagyon érdekelne, hogy milyen törvénysértést lehet elkövetni egy saját játékkal, amiért 10 évet kell leülni. /OFF

ON: [link]

Elvileg itt lehet beküldeni játékot, és van bőven közönség is.

G.

2012. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket.

Sajnos 100$-t kérnek.

Én úgy gndoltam, hogy nem fizetek semmit, hanem akiadó %ot kap a bevételből. Ilyen kiadót tudsz mutatni?

2012. nov. 7. 18:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha sok a 100 euró, akkor keresd fel a kérdéseddel mondjuk a PC Gurut hátha tudnak ajánlani valamit.

G.

2012. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Érdekelne, milyen játékot csinálták, mert ha quickbasic-es számkitalálót, akkor válaszolni is kár :)
2012. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!