Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni ezt a programot (program kód)?

Figyelt kérdés

Van 1 kódolvasóm ami beviszi a beolvasott adatot a gépbe ,azt hogyan lehetne hogy a többször bekért adatot (ugyanazon adat) megszámolja hogy hányszor lett bekérve az adat?


pontosabban a pizzériámba szeretnék 1 akciót amin olyasmi a lényege ,ha 10-et vettél 1-et ingyen adok,mivel próbaképpen már próbálkoztam észrevettem jónéhány csalást (akik bliccelni akartak) ezt találtam a legjobbnak!



kb annyi ha a leolvasó szerint is 10X vásárolt akkor van ingyen pizza.



2012. nov. 17. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Valahogy tárolod az adatokat nem?


Nos az lehet mondjuk egy megoldás, hogy egy adatbázisban megnézed, hogy létezik-e már a kód, ha igen, akkor növeled a hozzá tartozó értéket eggyel, ha nem, akkor felveszed és az 1 értéket mellé rakod.


Ez az elmélet, kész kódot erre nem hiszem, hogy kapsz, mivel baromi sok dolog befolyásolja, hogy pontosan hogy valósítsa meg az ember.

(Ha gondolod írj privátot és attól függően, hogy nálad ez milyen szintű munka lenne, megegyezhetünk valamiben.)

2012. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!