Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért csak a program vége...

Miért csak a program vége jelenik meg a képernyőn?

Figyelt kérdés

C++-os programot készítek a Visual Studioval. A progi lényege, hogy elvégez 877 számítást, és mindegyik eredményét kirajzolja a képernyőre. Összesen 2 számítás eredménye fér ki a képernyőre, szóval ez egy eléggé hosszú lista lenne. De így kérték.


Ez működött is, és most már kész a progi. Viszont közben valamit elszúrhattam. Ugyanis most is végigszámolja mind. Viszont amikor végzett, már nem tudok a gördítősávval a lista elejére menni, mert csak az utolsó 50 eredmény van benne a listában. De futás közben látszik, hogy az előzőeket is kirajzolja, csak nem lehet visszamenni rá.


Próbáltam visszacsinálni minden változtatást, de semmi sem segített. Mit szúrhattam el? Még arra gondoltam, hogy talán memóriagazdálkodási baja van. De mit kezdjek vele?


Egyébként tervezem, hogy később tördelni fogom a listát, hogy csak egy részét rajzolja ki. De így most semmiképp sem jó...


2012. dec. 3. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem a programot, de ha a parancssorba írja, akkor a pufferméretet, vagy a képernyő puffer sorait, kell megemelni (Windowsban) Linux-ban a visszagördítés végtelenre, vagy sok sorra állítani.
2012. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Visual Studio, Visual Studio... lehet, hogy meg lehet adni a textfield méretét az attribútumok közt!
2012. dec. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!