Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy php programozót keresnék...

Egy php programozót keresnék vagy tőle segítséget cs 1.6 os banlisthez? .

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyit fizetsz a problémád megoldásáért?

Egyébként főállásban és a vállalkozásomban is webfejlesztéssel foglalkozom, úgyhogy megfelelő juttatásért boldogan segítek.

Bár szerintem esélytelen, hogy fizess érte, mert már korábban is láttam egy merőben hasonló kérdésed, amire hasonló válaszok érkeztek.

Tudod!

"Pénz beszél, kutyaszar táncol."

2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Pénz beszél, kutyaszar táncol."

Így van és pont ilyen pénzéhes zsidók miatt mint amilyen te is vagy lesz rosszabb a világ.


Igazad van amúgy ingyen nem kell elvállalnod előző válaszoló ebben teljesen egyet értek, nem azzal van a baj,hogy pénzért akarod megcsinálni neki.


Hanem ezzel van a gond mert zavar:

De ezt ne hangoztasd mert ebben nagy gonoszság van:


"Pénz beszél, kutyaszar táncol."

Ez a mondat azt jelenti,hogy akinek nincs pénze hadd meghalni és szenvedni az utcán a hidegekben akinek meg van annak adj még nagyobb luxust hagy hízzon a dagadt segge még jobban.

2012. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ez a mondat azt jelenti,hogy akinek nincs pénze hadd meghalni és szenvedni az utcán a hidegekben akinek meg van annak adj még nagyobb luxust hagy hízzon a dagadt segge még jobban."

Lehet ilyen szép jelszavakat hangoztatni hogy felebaráti szeretet és egyenlőség, de ha nincs pénzed akkor mindezt megtapasztalhatod. Ilyen világot élünk és egy fecske...

2012. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a googleben ha okosan keresel akkor találsz. Én találtam 3mat, amit csak egy kicsit kellene alakítani és kész lenne.


Próbálkozz azokkal, ingyen (Főleg programozó) nem fogja megcsinálni, csak akkor ha nagyon unatkozik...


Ha viszont egy weboldalon akarod megjeleníteni a neveket, hogy kik vannak bannolva akkor elég neked egy lekérdezést írni... az meg nem nehéz.

2012. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából én fizetnék érte. De ez még majd ráér mert most le vagyok égve
2013. febr. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!