Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb jatekfejlesztesre c++/java?

Figyelt kérdés
Mar elkezdtem jatekot programozni Java ban, de egy ido utan, a jatek nem mukodott rendesen pedig nem volt benne hiba. Ezert ideges lettem es abbahagytam. Most ugy gondolom elorol kezdenem, de nem tudom, hogy folytassam a java t vagy kezdjek bele a C++ -ba.

2012. dec. 23. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

"egy ido utan, a jatek nem mukodott rendesen pedig nem volt benne hiba. Ezert ideges lettem es abbahagytam."

Persze, bruhaha...

Ezzel a szemlélettel inkább sehogy ne folytasd, fölösleges.

2012. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Java-ban is lehet játékot csinálni és hidd el a kódban van bizony hiba és nem a java rossz.


Még nagyon-nagyon sokat kell tanulnod és talán nem egy játékkal kéne kezdeni.

2012. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 iostream ***** válasza:
34%
Kezdjen nyugodtan játékkal, jó az feladatnak. De ez a hozzáállás, pont mint ALWAYS_WINS kolléga, ő tökéletes kódot ír, csak valamiért ez a szar nem megy.
2012. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, de tenyleg nem mikodott, egy baratom javat tanul es o is atnezte. Es az hogy jatekkal ne kezdjek hulyeseg. Mindig kell legyen egy olyan cel amit nehezen tudsz teljesiteni...hidd el sportolo vagyok es tudom, de koszi minden valaszt :]
2012. dec. 24. 06:40
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Aha.

Szar volt a kódod. Pont.

Az meg, hogy legyen egy nagy célod az szép és jó dolog, csak kicsit félreértelmezed.

Ha már sportoló vagy, mondok egy sport hasonlatot.

Szép cél az lenne, ha mondjuk kitűzi az ember, hogy most elkezdek futni, de 2-3 év múlva indulni fogok a Maratonon.

Amit te csinálsz meg kb az, hogy 150 kg-san, magas koleszterinnel, cukorbetegen indulsz a Maratonon...

Értelme van? Nincs. Kisülhet belőle valami jó is? Nem. Fejlődhetsz vele? Nem. Mindenféle fórumokra fogsz írkálni fölöslegesen, ahol idiótának néznek? Igen.

2012. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egész jó hasonlat.


Attól meg, hogy átnézi valaki a kódot még nem jelenti azt, hogy nincs benne hiba.

2012. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Best Answer te nagyon gyenge ember lehetsz... Kit erdekel a magas koleszterin es az hogy tulsulyos vagy. Akarattal es kitartassal megoldhato! Ertelme van. Kisulhet belole jo: Az emberek tisztelni fognak, azert amit csinaltal, es miert nem fejlodnel, ami nem ol meg az csak megerosit, tartja a mondas. Ahogy latom te mindent feladsz amihez nehez az ut.
2012. dec. 24. 12:13
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Neked meg olyan szintű szövegértési képességeid vannak, mint egy 8 évesnek.

Így aztán meglehetősen fölösleges programozással próbálkoznod is, úgy sem fog menni, ahogy azt a példa is mutatja.

2012. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 iostream ***** válasza:
Az a baj, hogy alapvetően nincs gond a játékkészítéssel, vannak elég egyszerű játékok, és lehet szarul is megcsinálni, abból is sokat tanul az ember, csak ez a kérdező valószínűleg tényleg mindenhova szaladgál majd kérdezni, mert túl nagy fába vágta a fejszéjét. De kívánom, hogy ne legyen igazunk.
2012. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az egy elég erős kijelentés, hogy a világ egyik vezető futtató keretrendszerében hiba van és ezt egy "haver" is megerősítette. Hány év intenzív tapasztalattal rendelkeztek? Ismered a memóriakezelését? Általad használt objektumokat? életciklusokat? Jól kezelted az objektumokat?

A kitartásod igencsak megkérdőjelezhető, hogy ilyen hamar feladod és mást okolsz a kudarcért.

2013. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!