Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Megcsinálták a számítógépet?...

Megcsinálták a számítógépet? De nem tudom telepíteni a mozilla firefoxot.

Figyelt kérdés

Meg javították a számítógépem egy elég borsos összegért de amióta vissza hozták szervizből vannak gondok vele:

PL: Ki vették belőle a paint-ot,számológépet. egyszerűen nem találom.


A bejelentkezésnél nincs zene meg elvileg windows xp sp 64 van rajta :O És nem tudok ez miatt telepíteni semmit! Se firefox,se skype. És meg újra se engedi telepíteni mivel le tiltja az én xpm hogy régebbi :S Mit tudok tenni? a SZÁMOT NEM TUDOM ÁT ÍRNI VISSZA 3RA? mert a rendszer visszaállításnál hibát ír



#SP2 #service pack #XP #sp3.sp1000
2012. dec. 29. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
És ez mit keres a programozás kategóriában?
2012. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ejbenjaro ***** válasza:
Vidd vissza garanciába.
2012. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nesztek fézsbukkerek/noob -ok!

Ne tegyél ide kérdést! Egyébként egy Linuxra váltás megoldja.

2012. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sírok.
2012. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs rá garancia, akkor melyik témakörben tegyem fel?
2013. jan. 2. 11:56
 6/6 ejbenjaro ***** válasza:

Vidd vissza a szervízbe, ahol csinálták és mond meg nekik, hogy ha elcseszték, akkor most tegyék rendbe.

Amúgy, ahogy nézem leginkább lövésed sincsen az egész számítástechnikáról. Nincsen olyan hogy Windows XP SP 64. Van 64 bites Windows XP, de hacsak nincsen 4Gigabájtnál több memória a gépedben, akkor leginkább fölösleges használni a 64 bites rendszert.

Olyan sincsen, hogy nem engedi újratelepíteni a rendszert, ha egyszer a telepítőlemezről elindult a gép, akkor egy formázás után telepítheted az új rendszert.

Ez meg hogy milyen számot nem tudsz átírni vissza 3-ra fogalmam sincsen mit akar jelenteni.

Szóval szerintem kezdj el tanulni, vagy legalább informálódni a témában, vagy fizess érte sokat, hogy valaki mindig megoldja a problémáidat, amelyek egyébként lehet nem is lennének, ha értenél hozzá.

2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!