Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP elfelejti a form adatokat,...

PHP elfelejti a form adatokat, ha sokáig szerkeszti őket?

Figyelt kérdés
Van egy PHP view-om, aminél ha ki vannak töltve a formok, akkor küldi tovább a controller-nek, aminél egy függvény feldolgozza az adatokat. Ha most csinálok egyet, azt minden gond nélkül megcsinálja, viszont vannak lassabb egyének és ha sokáig csinálja a kitöltést (legyen mondjuk 10 perc), és utána submiteli, akkor nem dolgozza fel az adatokat. Ez mitől lehet?

2013. jan. 22. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Időkorlát nincs beállítva véletlen.
2013. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha session-re gondolsz, az 1 napra van beállítva

session.gc_divisor 1000 1000

session.gc_maxlifetime 86400 86400

session.gc_probability 0 0

Milyen időkorlát lehetséges még?

2013. jan. 22. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Kódot légyszi
2013. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kód elég hosszú lenne. ~300 soros form (+400 sor js) és ~550 soros a feldolgozó része. Még annyi talán fontos, hogy Cakephp 2.2-es keretrendszerben van írva. De fogalmam sincs, hogy mi ez. (felhasználók mondják, hogy van ez a hiba és eszik miatta az életem, de nekem még nem sikerült előidézni)
2013. jan. 22. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem sajna, de így olvasás után sztem nem a kitöltési idővel van a gond, hanem a tartalommal. Pl ékezetes karakterek a formban vagy aposztróf, stb
2013. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!