Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A blende progival lehet axe...

A blende progival lehet axe fájlt létrehozni?

Figyelt kérdés

A játékot axe fájlként akarom indítani nem pedig úgy hogy a blend fájlt betöltöm a blenderbe és onnan indítom.


Ezen kívül had kérdezzem meg,hogy abban az esetben ha én megveszem az unity 1500 euróért akkor kereskedelmi forgalomba lehetne hozni a játékot?

[link]


2013. febr. 2. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Az "axe" angolul baltát jelent. Mi köze lenne a 'baltának' a blenderhez?

2. Igen kereskedelmi forgalomba hozhatod - a megvett Unity3D -s játékot -, de 1500 € nem kevés pénz...

2013. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Exe-fájlba lehet. A File-menüben kutakodj. Ezen a gépen nekem nincs Blenderem, úgyhogy nem tudom megnézni, de valami runnable vagy executable változatban való mentést keress. Ahhoz, hogy a kapott exéd működjön, szükség van a Blender DLL-fájljaira is, ha más gépen is futtatni akarod, akkor azokat is vidd magaddal, ugyanabban a mappában, mint a játékodat.
2013. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

File -> Export -> Save As Game Engine Runtime

Külön mappába mentsd, mert odateszi mellé az összes kelléket. Jó nagy kupac lesz, arra számíthatsz, minél nagyobb maga a játék, annál gazdaságosabb a dolog, mert a többi fájl -- vagyis a futtatókörnyezet -- mérete nem változik. Ha több játékot raksz ugyanebbe a mappába, mind ugyanezeket a dll-eket használja.

2013. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!