Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehetne feldobni/stílusos...

Hogy lehetne feldobni/stílusosabbá, szebbé tenni egy honlapot kicsit?

Figyelt kérdés
Mostanság elkezdtem a html-el foglalkozni, egy oldalról tanulgattam, mit hogy és próbálgattam, majd végül létrehoztam egy oldalt. Eléggé kezdetleges lett. Arra lennék kiváncsi, hogy miként lehetne feldobni a kinézetét. milyen másik programozási nyelvvel, vagy milyen másik módon lehetne?

2013. febr. 9. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést. hogy rossz kategóriába írtam.
2013. febr. 9. 21:31
 2/6 anonim ***** válasza:
CSS-sel.
2013. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég összetett dolog. Nyilván pofás grafikákat kell gyártani hozzá, ahhoz kell Photoshop, vagy valami azzal ekvivalens képszerkesztő program. Aztán CSS,hogy a normál HTML elemeket úgy megformázd, hogy nézzen is ki valahogy. És végül JS ahhoz, hogy "életre keltsd", azaz csillogó-villogó-dudáló, beúszó, elhalványuló/előtűnő, tehát animált események történjenek bizonyos user interakciók hatására.

Aztán ha ez még mindig kevés, ott van a Flash, bár a HTML5 megjelenésével már kevés esetben indokolható a használata.

2013. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! A Photoshop kb. megy, a CSS-re meg nagyon rá kell hajtanom. Esetleg tudtok valami oldalt ahol egy igényes, összefüggő CSS anyagot találok? Na meg egy JS.. Bocs, de jelenleg pc hiányában, telefonról nem tudok mit kezdeni.
2013. febr. 13. 15:16
 5/6 gyorki92 ***** válasza:

[link] A weboldal készitésre van kihegyezve az egész oldal. CSS, JS, HTML? MySQL, és még több. Elképesztően hasznos, igényes gyűjtemény, többet tanultam ezen az oldalon keresztül a webfejlesztésről, mint akármelyik iskolai órán.


Egyébként feldobni, stilusosabbá tenni az oldalt CSS-el és JS-el (és a kettő kombinálásával) lehet. CSS3-al is lehet próbálkozni, szép, dinamikus kinézetet lehet vele csinálni az oldaladnak, de úgy tudom még nem teljes körben támogatott minden funkciója.

2013. febr. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hálás vagyok!
2013. márc. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!