Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen szoftverekkel érdemes...

Milyen szoftverekkel érdemes foglalkozni a magyar szoftverpiacnál?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha indít valaki MO-n egy szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalatot, mibe érdemes belekezdeni.


Számviteli szoftverek?

Játékok szépek meg jók, de magyar piacra szerintem nem éri meg.


2013. febr. 11. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármibe érdemes, de jobb megrendelésre dolgozni.
2013. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Facebooknak és az okostelefonoknak van nagy divatja mostanság, ilyen alkalmazásokra érdemes lehet specializálódni.


De egyébként igen, megrendelésre érdemes.


Vagy olyan dolgot kéne kitalálni, olyan termékkel kéne előrukkolni, amiből kevés van, de igény lenne rá. Például egyetemi tanulmányi rendszer, hogy konkrét és aktuális témát mondjak.

2013. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Például egyetemi tanulmányi rendszer, hogy konkrét és aktuális témát mondjak."


De ez sajnos pont rossz példa, mert itt megy ezerrel a lobbizás.

Hiába jönne egy új szereplő, sokkal több (és működő...) funkcióval, olcsóbban, akkor is a Neptun nyerne. (Vagy mondhatunk mást is...)

Sajnos ez már más kategória, mint egy "számviteli szoftver", ott talán kevesebb a lobbizás.

2013. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Általában milyen programokra érkezik megrendelés?
2013. febr. 12. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, h. ülök otthon, és egyszercsak érkezik egy megrendelés, h. figyi, kéne nekem egy XY program.

Kell sales, marketing, stb., akik hozzák a vevőket/megrendelőket.


És kb. bármilyen területen lehet érvényesülni, ha ezek jól végzik a dolgukat, kezdve a mindenféle gagyi nyilvántartó meg könyvelő programoktól az egészen speciális, egyedileg fejlesztett szoftverekig.

2013. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt már én is kiderítettem, de azért köszi a választ.


Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy milyen szoftverekre van nagy kereslet Magyarországon.

2013. febr. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!