Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ - Code::Blocks - DirectX-e...

C++ - Code::Blocks - DirectX-et nem talála (? ) leírva lent részletesen

Figyelt kérdés

Hellotok!

Az lenne a problémám, hogy CodeBlocksban írndítok vagyis készítek egy új projektet, ott ugye kilehet választani, hogy OpenGl, Directx (3d/2d-seknél) hogy melyikhez csináljon alapot, OpenGL-hez megy rendesen, viszont a DirectX-et nem találja, direct/x -et keres, vagyis a directX helyét, de fogalmam sincs, hogy hol van, program filesben nincs, programfiles (x86)-ba se, sehol, gépemen fent van, mert mennek a játékok, na meg AC3 is feltette...

[link]

Értem én, hogy adjam meg neki azt a helyet ahol az includek vannak, de már vagy 3 directX SDK-t feltettem, de egyiket se látom sehol, nemhogy mappákat találnák benne.

[link]

Innen néztem, hogy hol "kellene" lennie, és innen is leszedtem a directX SDK-t.



2013. febr. 11. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A directX SDK tudomásom szerint a visual c++al kompatibilis. Ettől még tudsz szerkezteni CODE:blocks-on csak fordítani nem.
2013. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!