Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez az oldalnak a felületét...

Ez az oldalnak a felületét hogyan csinálták 3d re? Vagy hogyan kell ezt csinálni hogy a fehér lap amin van az egész 3d legyen?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 19. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem 3D, ez csak egy 3D-nek kinéző háttér.
2013. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az mind1 de akkor is hogyan kell ezt
2013. febr. 19. 14:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Rajzolsz egy téglatestet Painttel és berakod háttérnek.
2013. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:

Téglatestet? Ferde csíkokat a bal oldalára!

A tableten nem tudom ellenőrzni a forrást, de szerintem pillanatok alatt megcsinálható.

2013. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy téglatest, üdvözöl a geometria! :D
2013. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

[link]


Jó'van, Laciii, téged meg a weblapszerkesztés...


Ezek eredeti szemelvények, a jobb gombos menüvel magad is letöltheted őket. Ilyen egyszerű lapokból testet csinálni... Külön felhívom a figyelmet a legkisebb bigyóra, amelyik a bal felső sarkot olyan hitelesen lecsapja.

2013. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
SEMMI ÉRTELME ENNEK AZ OLDALNAK A VÁLASZOLÓK 90% CSAK SZEMRE HÁNYÁSOKAT TESZ! NA MIND1 KÖSZ AZ UTOLSÓNAK
2013. febr. 24. 13:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az oldallal van a gond, hanem azzal, hogy nem érted a választ a kérdésedre - erről nem mi tehetünk, hanem a te butaságod, már elnézést.
2013. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:

Annak ellenére, hogy az enyémet speciel megköszönted, hadd jelezzem, hogy én sem értem, mi bajod a hozzászólásokkal. Tisztességes, értelmes és hasznos válaszokat kaptál, senki se akart szívatni.

Most már el tudsz készíteni egy ilyen oldalt?

2013. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:

Egy időre föltettem az oldalamra, hogy hátha nem világos. (Csomagold ki, és indítsd a html3d.html fájlt.)

[link]

2013. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!