Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvet ajánlatok c++...

Milyen könyvet ajánlatok c++ programozáshoz? (BME Progterv 1 tárgyhoz)

Figyelt kérdés

Idén programtervezés 1. en c++ - ot vesszük. Tavaly c-t tanultunk, de nagyon béna volt az oktatás, 2 hetente 2 óra gyakorlat. Most viszont ez durvább lesz, hetente 2 óra gyakorlat (húha) viszont lesznek zh-k amik nem könnyűek úgyhogy itthon kéne egyedül fejlesztenem magamat. Az első zh 6 hét múlva esedékes.


A kérdésem : milyen könyvből tanuljak, és mennyit kéne gyakorolnom hetente , hogy meglegyen könnyen a tárgyam? (nagyon nem ment a c, igaz ott még nem is követeltek szinte semmit)


2013. febr. 20. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Most sem tudunk mást ajánlani, mint a korábbi ezer ilyen kérdésben.
2013. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mugen ***** válasza:

Szia!


Ha jól emlékszem C++-ból volt minden labor alkalomra feladat, amit le kellett programozni. Szóval itt már sokkal jobban oktatnak mint C-ből. Én ebből gyakoroltam amikor valami nem ment: [link]

2013. febr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekünk nincs feladat :( Csak ledarálja az anyagot a gyakvez oszt cső. Én mechatronikán vagyok ,lehet hogy VIK en ezt jól oktatják de hogy itt nem az biztos :( Nem szeretem a MOGI tanszéket....
2013. febr. 21. 13:06
 4/6 anonim válasza:

Kezdetnek Buckyt.

http://www.youtube.com/course?list=ECAE85DE8440AA6B83


Én javát tanulok tőle és nagyon jól magyaráz.

2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm! elkezdtem olvasni a 24 óra alatt könyvet, 100 oldalt haladtam és egész jó eddig. sajnos a c-t elég lazán vették, és én is, nem sok minden maradt meg, ebből legalább meg tudom tanulni az alapokat.


sajnos az óra egy szánalom. a tanár csak darál darál darál , aztán már azzal jön hogy zh-n számítsunk ilyen meg olyan feladatokra és köpni nyelni nem tudtam. pedig csak 3 kredites tárgy. nem tudom mit gondolnak :( nincs normális jegyzet, semmi ajánlott olvasmány. olyan idegesítő

2013. febr. 27. 19:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ez a Bucky :) Sokkal jobb mint a "nagytudású" oktatók a BME-n.. -.-' . Ezért járok egyetemre, hogy azután a netről tanuljam meg az egészet.
2013. márc. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!