Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Olyan programozási nyelvet...

Olyan programozási nyelvet szeretnék amiben hamar eredményre jutok létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég furcsán van megfogalmazva.

Ha az eredmény alatt sikert gondolsz, akkor ott a delphi, a C#, vagy Visual Basic, netán C++

2013. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Te a scriptnyelvekre gondolsz.


Python, Perl, van ezeknek grafikus felületük is.


ha meg a grafikus leírást szereted jobban, akkor LabVIEW.

2013. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szkriptnyelvek azok egyszerűbbek és gyorsabb bennük a fejlsztés.Cserébe lassabban fut a program de ha nem fog szóba jönni például a 3D meg a szörnyen nagy adatbázisok akkor ennek nincs jelentősége.
2013. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nyelvtől függ, hogy hamar eredményre jutsz-e vagy sem. Inkább attól függ, hogy 1) hogyan definiálod az eredményt és 2) te mennyit teszel érte.


Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, én is szkriptnyelvet ajánlanék kezdésnek, mondjuk Python-t.

2013. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudjatok meg, de a scriptnyelvel nem sokra megy.

Nagyon könnyű és egyszerű, de nem sokra megy vele.

2013. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

webes területre gondoltam egy erős html5 css3 ismeretem van!

php mennyire jó kezdés?

vagy inkább java ee még soha nem programoztam egy rendes nyelven se.

2013. febr. 22. 06:46
 7/13 gyorki92 ***** válasza:
Ha HTMLből és CSSből jó tudásod van, akkor mellé JavaScript és PHP. Remekül kiegészitik. Kicsit feküdj rá a JavaScriptre, sajátitsd el az alapvető program-logikát (elágazások, loopok, funkciók), aztán ha az már megy, akkor kezdj el C-t, C++-t vagy Javát (én személy szerint a C-t javasolnám gyakorlásra, és ha ott is alaposan kiismered magad, akkor választani C++ vagy Java közül). Hamar látványos eredményre nem nagyon fogsz jutni. Türelem kell ehhez.
2013. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 iostream ***** válasza:

"Ne haragudjatok meg, de a scriptnyelvel nem sokra megy.

Nagyon könnyű és egyszerű, de nem sokra megy vele."


Nem haragszom, de a "nem sokra megy" pontosan annyira definiált, mint a "hamra eredményre jutok". Te sem tudod, mire gondol a kérdező, mi sem tudjuk, de te tudod, hogy ARRA a scriptnyelvek nem jók.

2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igaz, bocs.

Végülis ha webbel akar dolgozni akkor mind szép is jó.

2013. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pascal, az egész gondolkodás mód, minden ebból indul ki, egyetemen, volt hallgató társam, aki visual basicket kente vágta, kb 2 hónapig tudta követni, az előadásokat... Aki igazán, komolyan szeretné megtanulni programozni, az a pascalt tanulja még, legalább az alapjait, és az egész számítógépet, jobban megérti....
2013. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!