Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet két SWF fájlból...

Hogyan lehet két SWF fájlból iso-t csinálni?

Figyelt kérdés
Van 2 darab SWF fájlom elvileg egy film az egész, de nem tudom összerakni őket. Nekem azt mondták hogy daemon tools-al kell valahogy megnyitnom és úgy le tudom vlc media playerrel játszani. De nem tudom hogy lehet ebből a két fájlból egy darab iso-t csinálni. Ezek elvileg maga a film és a felirat hozzá. Ha tudtok ötleteket mondani, akkor nagyon megköszönném.

2013. febr. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg még egyszer ahol mondták! SWF az ritkán videó, még ritkábban videó + felirat...
2013. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:

Amit lejátszik a VLC az FLV-s videó, de akkor már ha oda vissza alakítasz egyszerűbb lenen kiszedni a videót a fájlból és utána egyesítve betenni valami értelmes konténer fájlba.

De mi köze egésznek az ISO-hoz?

2013. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem videó, hanem ebből a kettőből állna valahogy össze egy tömörített valami amit a VLC felismer.
2013. febr. 26. 21:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit mondott nekem, hogy össze kell tömörítenem ezt a két fájlt valami olyanná amit a daemon tools-al meg tudok nyitni és úgy valahogy a VLC elindítja.
2013. febr. 26. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább töltsd le más formátumban, mert az swf külső állományból veszi leggyakrabban a filmet. Ha úgy nem indul, hogy elindítod bármelyik swf fájlt, akkor nem is fog sehogyan.
2013. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi.
2013. febr. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!