Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudok egy logikai...

Hogyan tudok egy logikai kimenet alapján újraindítani folyamatokat LabVIEW-ban?

Figyelt kérdés

Tehát: Ha a program talál egyező számokat az 1D-s tömbben, akkor induljon újra a program.

Logikai értékkel akarom újraindítani a programot, de ha csak rákötöm a While Loop stopjára, akkor végtelenszer újrajátsza a programot...


2013. márc. 4. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A versenyre készülsz? :)
2013. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha, igen :D
2013. márc. 4. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen egyszerű feladatot sem tudsz megoldani, minek jelentkeztél egyáltalán a versenyre? :)

Mi kb. másfél óra alatt kész lettünk a programmal, ami tökéletesen fut. Ne haragudj, de nem sok esélyetek van a normális csapatok ellen. :)

2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ezen kívül minden sikerült :D Ha ezt a kicsi részletet nem nézzük, akkor 20 perc munka volt ;) De még ott a két csapattársam...
2013. márc. 4. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam a labview-val, nekem egyáltalán nem szimpatikus, sőt.
2013. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nekem se bejövős, de nélkülem nem lett volna meg a csapat -.-"
2013. márc. 4. 21:33
 7/8 MarkoG válasza:

Normális csapat? Kiváncsi lennék, hogy egy C++ ban meg tudnád csinálni?


Nem mindenki olyan "ügyes" mint ti. GRATULÁLOK... remélem megnyeritek....

2013. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csinálj egy nagyon egyszerű state machine-t (case struktúra a while loopodon belül amelyik a saját eseteit is manipulálja). Legyen inicializáló state (berakhatsz egy VI server refer it, reinit all metódussal), ha egyező cucc van, irány az iniciaálizáló state, ha nem, folytasd a barmolást amit eddig csináltál a többi state-el.


De balfék kocka elavult módon hangzik ez magyarul, majdnem annyira mint a C++.

2014. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!