Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A vicckiraly.com és a vattacuk...

A vicckiraly.com és a vattacukor.com weboldalak milyen motort használnak? Nagyon kíváncsi lennék rá. Vajon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 13:58
 1/6 ejbenjaro ***** válasza:
Feltételezem, hogy valami blogmotor, ami hajtja, a Wordpress-t elég esélyesnek érzem, de megkérdezed az üzemeltetőt és ha akarja megmondja neked pontosan.
2013. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem, nem válaszolnak. De konkurencia a két oldal, így feltételezem, hogy nem saját fejlesztésű. Illetve 5 éve dolgozok WP motorral és modulokkal, és ki van zárva, hogy az legyen. Esetleg valakinek valami ötlet?
2013. márc. 14. 02:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Én joomla motornak nézem.

Amúgy full igazad volt, hogy ingyenes motort használnak. Ugyanis a két oldal még forráskód szinten is majdnem egyezik. Ki van véve néhány meta tag meg a tartalom különbözik. A wordpress nem ilyen kódot generál, tehát marad a joomla.

2013. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nincs kizárva, hogy joomla. Bár nem tudom. Valami nyoma csak lenne. :)
2013. márc. 14. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Figy átnéztem az oldal forrását, megnéztem az javascripteket( már azok ami a saját oldalon belül hivatkoznak), a css stílusok forrását, az egyiknél találtam licenszet, ami MIT/BSD licenszen volt, de az csak egy jquery scroll volt.
2013. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit akkor utánanéztem. A 9gag scriptet használják. Nulled editiont ráadásul. Szval a lopott verziót :D :)
2013. márc. 14. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!