Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SOS! A Grub nem enged belépni...

SOS! A Grub nem enged belépni a Win7-be. Hogyan tudok kijutni innen? (képek lent. )

Figyelt kérdés

Az új oldal, vagy információ megjelenítéséhez Enter-t használtam és 1x TAB-ot


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Vírusirtót futtattam, aztán újra kellet indítanom. Tegnap este óta ugyanitt vagyok. Utána olvastam nagyon sokat, de még mindig nem vagyok képben. Ha valaki tudna írni nekem bármilyen parancssort az jó lenne.. Csak tudnák belépni valahogy.

Már a szerelőn is gondolkodtam, de azért hátha tudtok segíteni. Nagyon fontos lenne :/


2013. márc. 16. 11:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha nincs semmi fontos a gepen ,egy ujratelepites kilovi a grubot, ha van adatmentes kulso eszkozre es utana ujratelepites
2013. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy telepítsem újra? Sajnos semmit nem érzékel. CD-ről lehetséges az újratelepítés? Ha igen, hol állítsam be, hogy észlelje a benne lévő cd-t?
2013. márc. 16. 11:41
 3/18 A kérdező kommentje:
..Vagy létezik valami parancs az újratelepítésre? Amúgy semmi fontos nincs, szerencsére mindent át tettem egy külső memóriára. Mindegy minek a árán, csak menjen :/
2013. márc. 16. 11:46
 4/18 anonim ***** válasza:

telepiteni lemezrol lehet vagy usb-rol ha tamogatja a bios,

a bios -ban kell megkeresni : setup bios-enable boot option,setup boot priority vagy hasonlo bios-kent valtozhat ...ha nem megy ,kellene egy ismeros ,aki segit

2013. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

BIOS SETUP UTILITY --> Boot --> Quiet Boot - Enabled


A hely megvan, csak nem tudom erre e gondoltál.

Ha ezaz, akkor megvan.. F10 save and Exit. Megnyomtam, újraindította de a CD-re továbbra sem reagált.

2013. márc. 16. 12:02
 6/18 anonim ***** válasza:

nem


bios setup


boot setup


es kell legyen egy lista

hdd

optical drive(ezt kell elso helyere tenni)

usb

a lenyeg ,hogy a dvd olvasod legyen elol


ps: ha cd olvasod van ...cdrol tudsz telepiteni

ha dvd olvasod van ...dvdrol ...

2013. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ez megvan, Boot Device Priority

1st Boot Device CD/DVD

első volt a Hard Drive..most kicseréltem.

ez megvan, hallani, hogy a meghajtó dolgozik..és kijött ilyen ... ezt lefényképezem.

A végén az van, hogy F2 to resume, és vissza tesz a beállítási menübe. Ahol előbb voltam. Kellene a kép vagy ennek így kell lennie?

2013. márc. 16. 12:19
 8/18 anonim ***** válasza:
ha a lemez bebootol ..bejelenkezik a telepito ,onnan a telepito utasitasait kell kovetned
2013. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Az a baj, hogy nem hinném, hogy ez a telepítő.

2013. márc. 16. 12:25
 10/18 anonim ***** válasza:

elso kep : bios teszt oldala


hibat ir ki a hddre---f2 nyomhato

masodik kep : bootolasi sorrend ,ami okes

2013. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!