Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP-t hogy lehet használni...

Izsofmate kérdése:

PHP-t hogy lehet használni saját gépen? (lent)

Figyelt kérdés
Hogy tudnék .php kiterjesztésű fájlt a gépen használni, vagyis hogy ne kelljen feltölteni egy szerverre és onnan lekérni a html php általi átírását, hanem a gépen futtatva azt indítsa el?

2013. márc. 19. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. De tedd fel netre, van egy csomó ingyenes tárhegy, pl. freeweb.hu és játszogass vele.
2013. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Ehhez a gépeden kell futtatni egy php szervert. Vannak erre egyszerűen kezelhető ingyenes programok.
2013. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 coopper ***** válasza:
100%

Pl. Xampp :


[link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#1, amit írtál az egy baromság... a PHP nem így működik...

XXAMP-t szed le az egész jó erre.

2013. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
XAMPP ja XD, Vagy ha magad akarod akkor tegyél fel mindent külön.. elvileg nem kell php-hoz csak egy apache, meg egy PHP, de a mysql is célszerű adatbázisok tárolására.. 2 vel felettem a pont
2013. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja xampp vagy sajátkezűleg letölteni php-t és apache-ot.


Vagy feltenni egy Linuxot és azon még egyszerűbb. Alapvetően a PHP amúgy sem windowsra van kitalálva.

2013. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Többféle ilyen program van windows-ra, a legkedveltebbek:

XAMPP, WAMP, VertrigoServ

Én személy szerint mindegyiket kipróbáltam, és a leggyorsabban és leghibátlanabbul nekem a Wamp működött, de tiéd a döntés

2013. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:

"ingyenes tárhegy, pl. freeweb.hu"

A freeweb.hu már jó ideje nem ingyenes, mellesleg, ha jól emlékszem, akkor sem volt alkalmas a php-oldalak kezelésére.

Ajánlom helyette az UltraWebet,(uw szintén pont-huval), ott minden külön egyeztetés nélkül meg van engedve a php. Legalább élesben is kipróbálhatod, amit az új otthoni szervereden összeügyeskedel.

2013. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor még én tanultam PHP-t, akkor működött, bár nem tegnap volt, hanem inkább vagy 10 éve :)
2013. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Ultraweb-bel sajnos az a probléma, hogy ősrégi 4-es PHP fut rajta.
2013. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!