Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell egy ehhez hasonló...

Hogy kell egy ehhez hasonló programot késziteni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nem ilyen egyszerű, és vannak olyanok akik évekig tanulják, de legalább csak valamennyi részét had lássam világosan. Teljes sötétség van most a fejemben erről, viszont ha tudnék ilyen programot készíteni és a leg alapabb dolgokat megérteném(hogy például a gombok a helyükön legyenek és működjenek) akkor lennének ötleteim.

A link ez lenne:

[link]

Ha valakinek van ötlete ott is írhat de itt is, mind kettőt nézem.

Nagyon örülnék ha egy picit megvilágosodnék erről a témáról.



2013. ápr. 5. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Például ez az alap amit meg kéne tanulni

[link]

2013. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi még várom a válaszokat.


Egyébként a linken amit megadtam van egy program és ahhoz hasonlót szeretnék készíteni.

2013. ápr. 5. 21:56
 3/14 anonim ***** válasza:

Nahát, én is hasonlót tervezek a szakdolgozatomra. Érdekes volt olvasni (és kicsit irigy is vagyok, de neki jutott előbb eszébe).


Mesterséges intelligenciából tudok ajánlani szakirodalmat, amiből a kurzusunk építkezett:

Irodalom


Az előadás a következő könyv válogatott fejezeteire épül:


Stuart Russell, and Peter Norvig. Artificial Intelligence: A Modern Approach. (second edition), Prentice Hall, 2003.


A könyv második kiadása már magyar nyelven is elérhető:


Stuart Russell, Peter Norvig. Mesterséges intelligencia modern megközelítésben. (2. kiadás), Panem Kiadó Kft., 2005.


Figyelem, mind a magyar, mind az angol változatból a második, bővített kiadást használjuk!


illetve nem ártana utána nézni nyelv- és beszédfeldolgozásnak, ha értelmezni is szeretnéd az inputot. Pár kulcsszó: korpusz, Markov-modell, feltételes valószínűség

2013. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az ötletek szép dolgok, de a programozás nem úgy megy, hogy összekattintgatod a programot, főleg ha ilyesmi bonyolultabb dolgot szeretnél írni (habár a programot nem tudom megnézni).

Esetleg keresd meg egy programozót, de nagyon valószínű, hogy az ötleteid nagy részét már jó régen kitalálta valaki.

2013. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

MI-hez anyag: [link]


De ez nem egy olyan könnyű terület, ha még a sima programozás sem megy.

Az alapokkal kell kezdeni, mondjuk egy hello world-el.

2013. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az a hello word?
2013. ápr. 6. 13:52
 7/14 A kérdező kommentje:
world*
2013. ápr. 6. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor valaki nekiáll programozni ""TANULNI"" ez az első programja amit ki kell írni a képernyőre
2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké akkor ráállok a hello world-re

de hogy kezdjek hozzá?

2013. ápr. 6. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!