Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A 2012 októberi informatika...

A 2012 októberi informatika érettségi feladat programozás részében mik a kérdésekre a helyes válaszok?

Figyelt kérdés

Nem a forráskód érdekel, csak a feladatokra adandó helyes válaszok. A javítókulcsban nem találom őket.

Megcsináltam a feladatot C++ -ban és szeretném ellenőrizni hog jó eredményeked ad-e ki. Megtaláltam a helyes megoldást C#-ban, de ezért külön nem akarok egy C# fordítót letölteni hogy megnézzem mit ad eredményül



2013. ápr. 18. 08:47
 1/8 iostream ***** válasza:
46%
Ilyenkor nagyban dobja a segítő kedvet, ha nem nekünk kell kikeresni a 2012 októberi informatika érettségit.
2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

:D

2013. ápr. 18. 09:16
 3/8 iostream ***** válasza:
Ahogy nézem, a 4. kérdés a programozási rész. Itt mi a "feladatokra adandó válasz"? Nem látok egy kérdést se. Tesztadatok nélkül nehéz lesz.
2013. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy valaki aki szintén megoldotta leírhatná hogy az ő programja miket ad válasznak a 4-esen belüli feladatokra.

Én C++ -ban oldottam meg, csak nem vagyok 100%-ig biztos abban hogy minden jó

2013. ápr. 18. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan gondolod amúgy?

Ezek nem kérdések, ezekre nincs válasz, adott tesztadatokra lehet valamilyen eredményt kapni, az meg attól függ mi a bemenő forrásfájlod.

A tesztelés meg a programozás legalapvetőbb része, olyan adatokkal kell tesztelni, amikre pontosan tudod milyen választ kell kapni...

2013. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az érettségihez adott forrásfájl van, gondoltam egyértelmű hogy az a bemenet.
2013. ápr. 18. 12:41
 7/8 iostream ***** válasza:
Azt értjük, te szerencsétlen, de nekünk nincs meg a forrásfájlunk.
2013. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Forrásfájl: [link]
2013. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!