Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyasvalaki, akinek...

Van itt olyasvalaki, akinek van tapasztalata . Exe fájl visszafejtésében, és még ideje is lenne segíteni?

Figyelt kérdés
Persze nem ingyen rabolnám az idejét. :)

2013. ápr. 28. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted a .exe fájl visszafejtését? Mit szeretnél belőle "visszafejteni"? A tárgykódot?
2013. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
néhány packet handlert megtalálni, hogy miként működik
2013. ápr. 28. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy hiába látom a kódot, ha brutális mennyiségű, egy év alatt se bogarászom ki belőle azt amire szükségem van. biztos van rá valami gyorsabb, esetleg automatizált módszer :(
2013. ápr. 28. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

láttál már forráskódot?

tudod, hogy működik egy futtatható fájl?

tudod, mi az a fordító?


ha igen, majd akkor gyere vissza, de már úgysem fogsz feltenni ilyen kérdéseket

2013. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:11


Szerintem látott és tudja. Gondolom írni nem írt még fordítóprogramot, de gondolom te se. Tehát nem értem mire fel ilyen nagy a szád.


Egyébként kérdező: amit te kérsz az eléggé idegtépő munka tud lenni. Persze könnyebb, ha jó eszközeid vannak hozzá, és elegendő tapasztalatod, türelmed. Szerintem erre igen kevesen mondanák rá azt, hogy oké, garantálják, hogy x forintért megcsinálják. Én tuti, hogy csak órabérben vállalnék be ilyet, garancia nélkül. Vagy lesz eredmény, vagy részeredmény lesz, vagy semmi.

2013. ápr. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha PE fájlról beszélünk, akkor OllyDbg -gal viszonylag jól felderíthető a dolog. A megfelelő DLL -be (Ws2_32.dll) kell elhelyezni a breakpointot, aztán működés közben megfigyelni a küldött/fogadott packeteket
2013. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Vagy lesz eredmény, vagy részeredmény lesz, vagy semmi."


akkor nem értem mirefel az ellenkezés

2013. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!