Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a gond a Delphivel? Miért...

Mi a gond a Delphivel? Miért használják olyan kevesen?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A Pascalból nőtte ki magát és manapság kicsit már elavult.
2013. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eléggé külön úton jár, mint a "cés" nyelvek, és nehezen tart lépést. A BDE adatbázis kliens például sokáig tele volt kisebb bugokkal. Pedig nagyon sokoldalú, mindent lehet vele fejleszteni, csak valahogy nem ez a pascal-os vonal lett a fő csapás.
2013. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Ha meg valaki marad ezen a vonalon, ott az ingyen, linuxon is futó Lazarus. De igen, alapvetően a pascalt nem veszik komolyan.
2013. máj. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig én nagyon szerettem.sőt, ha kell a mai napig szívesen veszem elő....csak ne felejtettem volna annyit...
2013. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsen azzal semmi baj, egyszerűen nem népszerű. Annak meg nyilván meg van az oka. Valószínűleg sem nagyon gyorsan nem lehet vele fejleszteni, sem pedig nagyon optimális kódot nem lehet vele előállítani. Sokak szerint kényelmetlenebb a szintaxis, mint C++ esetében, viszont cserébe még lassabb is. Vagyis nem éri meg. De ettől függetlenül ha nem lenne nála jobb programozási nyelv, akkor mindenki ezt használná. :)
2013. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!