Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programot készítsek...

Milyen programot készítsek c#-ban?

Figyelt kérdés
semmi ötletem sincs hogy mit csináljak\készítsek kérlek segítsetek.
2013. máj. 24. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlásképpen?
2013. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pacman...én most ezen dolgozom ; ) ( C#)
2013. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy crawler-t, ami bejárja a gyakorikérdések-en szereplő topikokat kategóriánként, és megpróbálja összekapcsolni a redundáns kérdéseket. Ezzel sokáig el lehet szórakozni.
2013. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egész jó kis feladatsor, én kb. a több mint a feladatok felét meg tudtam oldani otthon, tavaly szeptemberben kezdtünk el programozni, de jó ha volt összesen 10-12 alkalom(de lehet, h annyi se). A feladatok nagy része a 'for' ciklust gyakoroltatja. Van benne egy pár jó kis feladat. Ha meg kell segítség itt segítenek, én is kérdeztem már itt, hasznos válaszokat kaptam :)

2013. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: tényleg jó volna tudni, h te is kb. olyan cipőben jársz, mint én, vagy nem, mert így nem lehet jó ötletet adni.
2013. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlod még csak a programozást, akkor ajánlanám az Algoritmusok és adatszerkezetek c. könyvet és annak minden algoritmusát implementálni CSharpban.
2013. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én legutóbb egy manga figyelőt csináltam, hogy tudjam mikor jött már ki, most pedig arra jöttem rá, hogy van egy csomó képem, ami az egyik gépen rajta van, míg a másikon nincs, szóval kellene egy program, ami szinkronizálja a fájljaim adott mappákban.
2013. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát készíts pl. egy registry viewer programot.

Hidd el el tudsz vele szórakozni beolvasni a registryt fájlból ami ráadásul bináris, láncolt listát alkalmazni, fában megjeleníteni, én is ezzel szívok most:)


Vagy csinálj egy primitív chat programot, azaz, két gép között ( azaz csak egy 1 useres) chat-et,:) Ha érdekelnek a titkosítási algoritmusok akkor titkosítsd az üzenet szöget először: Caser, Vigenéere, Atbas algoritmussal.

Ha jobban érdekelnek az ilyenek akkor próbálj meg implementálni modernem titkosításokat: RSA( a c#-ban van biginteger típus), AES, DES.


Ha akarod old meg azt,mint amit a TOR böngésző tud:

netezz úgy, hogy a másik gépen netkapcsolatával mész ki a netre. A két gép között magas szinítű kódolás legyen a hálózati kommunikációban így elvben a te ip-det nem tudnák visszanyomozni.

2013. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bullshit dekódert
2013. máj. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Java to C# konvertert. Ha kell tudok benne segíteni.
2013. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!