Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javat-t tanulok. Van konkrét...

Javat-t tanulok. Van konkrét olyan oldal ahol megmutatja egy video hogy mit kell csinálni és hogy hogy kell elkezdeni az egészet?

Figyelt kérdés

kerestem amugy googleban de nem sokra mentem vele csak vizsgaprobák voltak föleg..viszont nekem valami videoszerüség kéne hogy jobban lássam hogy mit kell csinálni és hogy egyáltalán mivel kel elkezdeni az egészet(mit kell megnyitni hozzá...stb.)

legjobb lenne hanggal hogy elmagyarázza mit miért irunk oda mert azokat sem értem!

sajna nekünk a tanár csak azt mondja hogy tanuljuk meg szo szerint aztán ha kéri csak mint egy verset amit bemagoltunk ugy kell leirni...nos nemhinném hogy ez lenne a programozás lényege...!!

lécci segitsetek már régota keresek ilyet....


2009. okt. 5. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy pont ilyen videót keresel: [link]

Magyarul mondja a teendőket, az alapoktól kezdi, és jól érthető. (A letöltés előtt regisztrálni kell az oldalon.)

2009. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!:D
2009. okt. 8. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!