Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvet ajánlotok ha...

Milyen könyvet ajánlotok ha c++ nyelvet szeretném a legelejétől elkezdeni?

Figyelt kérdés
Eddig pascal, majd utána persze Delphi-ben programoztam, de hát ezek már "elavultak". Tehát váltani szeretnék c++ ra, ezért kéne néhány könyv ami tényleg kezdőknek szól. C-nyelvet nem szeretném c++ előtt megtanulni, mert egyesek szerint néhol a változtatás a két nyelv között csak bekavarna. Tehát még egyszer, egy rendes, jól megszerkesztett könyv kéne. :)

2013. jún. 9. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A 'Tanuljuk meg a C++ programozási nyelvet 24 óra alatt' című könyv elég részletesen leírja az alapokat egy kezdő számára. Ha nem akarod megvásárolni, a neten egészen biztos megtalálod.
2013. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy van Pascal-alapod. Az első által ajánlott könyv tényleg jó, én is abból tanultam. Egészen addig, míg rá nem jöttem, hogy ez a programozás nem nekem való. :D:D
2013. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor meglesem ezt a 24-órás könyvet :)
2013. jún. 9. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a könyvet nem ismerem, de sok c++ könyvvel az a gond, hogy feltételezik a c alaptudást, és nem mennek bele mindenbe az alapoknál. De remélem ez a könyv nem ilyen. :)
2013. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ahogy beleolvastam, írja hogy nem kér C alaptudást :D

de igen, ez volt mindig is a probléma hogy sehol nem írták le az alapokat mert azt már c-ből tudni kéne.. mondjuk itt se írnak le nagyon részletesen mindent, de hát majd gyakorlattal talán rájövök a kimaradt cuccokba :) esetleg ha közben egy még részletesebb könyv eszetekbe jutna megköszönném :)

2013. jún. 10. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:
A 24 órás könyv kimondottan jó. :)
2013. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ivan Iljics válasza:
Szoftverfejlesztés C++ nyelven c. könyvet ajánlom.
2013. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szoftverfejlesztés C++ nyelven"

Az tényleg nagyon jó, nekem is megvan, de szerintem ahhoz kell némi C alap.

2013. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, megszereztem azt a könyvet is :)

A kettő egyszerre/egymás után csak felhoz egy elég jó szintre (remélem) :D

2013. jún. 10. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!