Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan programozó...

Van itt olyan programozó fiatalember, vagy ismertek-e olyat, aki Angliában eltudott ebben a munkakörben elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van.
2013. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, és te lennél az? Csak mert a férjem készül ki, ő is programozó, és kíváncsiak lennénk, hogy kapna-e kint egyből munkát, vagy hogy érdemes -e közvetítőhöz mennie. Köszi előre is
2013. jún. 11. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát éppen nincs nálam a kristálygömböm, de olyan nincs, hogy valaki egyből kap munkát. Olyan van, hogy gyorsabban mint az átlag. Miben programozik a férjed? Mert ez is egy kardinális kérdés.


Közvetítő alatt nem tudom mit értesz, de nekem az jött be, hogy felraktam egy önéletrajzot a monster.co.uk-ra, meg nézegettem ott, hogy milyen állásokat hirdetnek. Nagyon jó még az indeed.co.uk is.


Ha van valami, akkor van egy nagyon rövid telefonos interjú a recruitment céggel (pár perc) utána egy telefonos interjú a munkáltatóval. Aztán ha bejöttél nekik akkor személyes találkozó. (ezt vagy fizeti a cég vagy nem. Nekem volt olyan, hogy magyarországról kiutaztattak az interjúra, meg olyan is hogy 500 mérföldre úgy alkudtam ki, hogy legalább a szállást fizessék.)


Minden ingyenes, ne fizessetek senkinek. Ha férjed nem talál munkát az indeed-en, a monster-en és egy-két programnyelv specifikus oldalon keresztül, akkor - szerintem - más sem fog, akkor más irányban kell keresgélni.

2013. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Android java (ebből elég sok főleg opengl es 2.0 tapasztalat), php, perl, erős postgresql ismeretek, plpgsql tárolt eljárás nyelv, c#, alap c és c++ (ez a kettő munkahelyi tapasztalat nélkül de ezt csinálná leginkább). Van 3 és fél év munka tapasztalata, főleg külföldi ügyfelekkel. Meg is nézi majd az oldalakat, amiket leírtál, nem ismeri ezeket.Annyi, hogy nincs diplomája. Köszi még egyszer.
2013. jún. 11. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt csajom, aki ilyen szépen le tudta volna írni, hogy mihez értek... sőt igazából egy programnyelv nevét sem tudták volna leírni. Lehet, hogy a házasság tényleg csodákat tesz?


Sajnos többet nem tudok segíteni, mivel én másban programozom. Nézegessétek a honlapokat. Magyarországon a papír az isten, nem tudom angliában mik a lehetőségek diploma nélkül. Azért gyanítom jobbak mint itthon.


Referenciákat pakoljatok össze, meg egy normális önéletrajzot. Semmi eszem-faszom, hogy édesanyám kiskoromban nagyon szeretett vagy ilyesmi, sima amerikai tipusú kell. Motivációs levéllel ne tornázzatok, senkit nem érdekel. Az email-ben írj egy pár sort és csatolod a CV-t.


Azt mondom mindenkinek, hogy ha van egy ugyanolyan tudású angol meg egy magyar akkor az angolt veszik fel. Ez elég logikus. Úgyhogy jobbnak kell lenni. Viszont ilyen pozíciókban normális a fizetés is, nem fognak lenyúlni mert K-európai vagy.


Ja! Természetesen a (nagyjából) folyékony nyelvtudás az alap, anélkül nehéz.

2013. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-D Sajna ki kell, hogy ábrándítsalak, az első pár sort nem én írtam! Se házasság előtt, se után nem vágtam ezeket, még diktálva is nehezen írtam volna le. Köszi hogy segítettél!
2013. jún. 11. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!