Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet OpenGl leírást...

Hol lehet OpenGl leírást találni Pascalhoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 19:51
 1/9 ejbenjaro ***** válasza:
90%
A google keresőjét próbáltad már?
2013. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Google-ben, pl?
2013. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
27%
Szerintetek ezek hasznos válaszok lesznek? Nyilván ő is utánanézett Google-n és nics semmi. Ha ennyire okos vagy, küldj már egy linket!
2013. jún. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván ő is utánanézett Google-n és nics semmi."

Ebből az derül ki, hogy te sem írtad be a Google-be.

A kérdező pedig nyilván NEM nézett utána, mert "pascal opengl tutorial"-ra 223ezer találat van, és rögtön a 3. találat egy magyar leírás.


[link]

[link]


És az első 2 válaszoló nem bunkózott, és én sem. Ez a topik teljesen felesleges. És igenis rá kell vezetni a kezdőket, hogy használják a Google-t.

2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy köszönöm, mert ez a link TELJESEN felesleges. Megnéztem a Google-t, mint a #3, és láttam ezt a linket, de már teljesen elavult.
2013. jún. 14. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg, biztos tudnunk kellett volna kisujjból, hogy mi az, amiket már te találtál és nem jók. :)
2013. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha most kezded, az a leírás teljesen jó. Ad némi alapot, meg ad mellé egy kevés matematikai hátteret, ami nélkül kellemetlen perceid lesznek a jövőben. Amennyiben nem most kezdted, már ismered az alapokat, így a shaderekkel, meg a gluttal is összefutottál például, ezért nem okozhat az sem gondot, hogy egy kicsit kevésbé általános keresőstringet adsz a guglinak.
2013. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És ez?

[link]

2013. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, de azért a Google első oldalát én is megnéztem.
2013. jún. 14. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!