Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Win7 Eszközkezelő\Portok...

Davidson996 kérdése:

Win7 Eszközkezelő\Portok C#ban megnyitás?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelőben a "Portok (COM & LPT)" menüjében a "Kommunikációs port (COM1)"re kattintással feljövő ablakot szeretném meghívni C#ból, és ha lehetséges akkor a második fül kéne azon belül (Port beállítása). Addig jutottam hogy az Eszközkezelőt 3féleképpen már meg tudom hívni:


new ProcessStartInfo PSI = new ProcesStartInfo(

...control.exe", "hdwwiz.cpl");

...control.exe", "/name Microsoft.DeviceManager");

"devmgmt.msc");

PSI.WindowStyle = ProcessWindowStyle.Normal;

Process.Start(PSI);


de nem találtam paraméterezéses dolgot vagy mást amivel ezt lehetne. Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm!



2013. jún. 15. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos neked, hogy ugyanez az ablak jöjjön fel, vagy csak az infót akarod látni és módosítani.

Ha csak az utóbbi, akkor te is összerakhatsz egy ilyen formot. Kell rá pár label és combobox.

Az infot a registryből egyszerűen kiolvashatod, és vissza is tudod írni a módosított értékeket.

Itt találod a portbeállításokat registryben:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Ports

2013. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első mondat kérdés akart lenni, úgyhogy légyszi képzelj a végére egy kérdőjelet:)
2013. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2013. jún. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!