Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft: Az MCP segítségével...

Minecraft: Az MCP segítségével Visszafejtettem a Minecraft forráskódját majd az eclipse programmal átírtam néhány dolgot. Hogyan kell a . Java filét . Class filébe visszaalakítani?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
minecraft klienset csinálsz?:D
2013. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha szd de nem tom hogy kell vissza alakítani a filéket ha valaki tudja: pls help
2013. jún. 17. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

"java-ból class-t" = ezt nevezik fordításnak.


És a Build parancs a barátod.

2013. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó-Jó kösz de ebből nem sokat értettem csak azt hogy javából a classt. Bővebben nem tudnád elmondani?
2013. jún. 18. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott van a MCP mappájában a recompile.bat, azt futtasd le.
2013. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Addig én is eljutottam futtattam is de utána nem tom hova adja a cuccokat mart a reobf mapábba nincs semmi :( A jar mapábban a bin fájlokat meg nem írta át szóval semmit se csinált vagy én nemtom hogy hova rakta őket.

:(

2013. jún. 18. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézz bele abba a .bat fájlba, hogy mit csinál. Ha értetted a Java kódot (elvégre visszafejtetted és módosítottad), akkor ezt is értened kell.


-*-


"És a Build parancs a barátod."


"Jó-Jó kösz de ebből nem sokat értettem csak azt hogy javából a classt. Bővebben nem tudnád elmondani?"


Bővebben: a Build parancs az Eclipse-ben a barátod. Az csinálja a fordítást.


-*-


Ha sem a BAT fájlt nem érted, sem ez utóbbi dolgot (gyanítom ez a helyzet), akkor jótanácsként azt mondom, hogy a programozást nem Minecraft kliens (vagy mi a frász) piszkálással kell kezdeni, hanem Hello World-el. És rengeteg guglizással.

2013. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az MCP mappájában van egy reobfuscate.bat, ha azt elindítod akkor a reobf mappába beleteszi a módosított classokat.

Ennyi :D

2013. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!