Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki ebben a témakörben szokott...

Aki ebben a témakörben szokott válaszolgatni és tud programozni, az milyen fajta iskolában vagy hol tanult meg?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 23:01
1 2
 11/15 SimkoL ***** válasza:
Munkahelyen. Otthon nem volt gépem mivel akkor még elég drága volt '80-as évek. Ha megakadtam a rendszergazdától kértem segítséget. Amúgy könyvekből, 5.5 pascal magyar helpjéből. Kitartás, elszántság kérdése az egész.
2013. jún. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Győr, Jedlik Programozó szak.

Google.

Elszántság.

Gyakorlás!

2013. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bátyám informatika szakra járt középiskolába és láttam, ahogyan otthon programozott Pascalba (számok összeadása, kivonása stb). Akkor még annyira nem keltette fel az érdeklődésemet. Majd én is informatika szakra mentem, mi is elkezdtünk programozni Pascalba, de alig értettem belőle valamit. Pedig csak az alap dolgokat vettük (for/while ciklus, case of szerkezet, if else). Aztán valahogy "megjött az eszem".

Most SZTE-n vagyok proginfó bsc-n.

2013. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze Pascalba végül nagyon sokat programoztam a középiskola vége fele.


#Előző voltam

2013. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ELTE programtervező informatikus szak, az egyetemi és az itthoni gépeken. A gyakorlat nagy részét önképzéssel szereztem meg.
2013. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!