Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A wordpress valamiért letölti...

A wordpress valamiért letölti a post_new. Php file-t, ahelyett hogy létrehozná a posztot hogy lehet ezt fixálni?

Figyelt kérdés

#hiba #Wordpress #bug #post_new.php #poszt létre hozás
2013. júl. 18. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem wordpress probléma, ez szerintem szerver gond lehet.

Látatlanba a következőket tanácsolnám:

-ugye legalább apache szerveren( LAMP, vagy WAMP) fut a wordpress, vagy tárhelyen. Utóbbi esetében vagy lehetőség php futtatására? Előbbinél meg fel van-e telepítve a php értelmező?

-megfelelők-e a fájlok jogosultságai, engedélyezve van-e a fájlok futtatása legalább? Minden fájlnak így a a post_new.php-nek is 0755-ös vagy inkább 0777-es jogai vannak-e.


Más probléma nem hinném előfordulhat. Őszintén szólva ha a fenti kettő közül egyik se, de a php fájlt továbbra is akarja letölteni, akkor valami nagyobb gubanc lehet.

2013. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerveren fut,apache és van php futatási lehetőség

Engedélyek meg vannak adva minden filera.

Nem régiben még működött nem tudom mi lehet a gond:S

Ujra letöltötem a file-t kicseréltem és ugyan az van.

2013. júl. 18. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!