Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legjobb C# könyv?

Melyik a legjobb C# könyv?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy melyik a legszélesebb tudást nyújtó és/vagy legkönnyebben kezelhető könyv. Melyik foglalkozik az OOP mellett a Formok finomságaival is?

2013. aug. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez itt elég jó könyv (szerintem az egyik legjobb .NET és C# témában):

[link]

Magyarul a Szak Kiadónál jelent meg, de sajnos csak a régebbi kiadása (talán .NET 3.5 -ös és C# 2008), viszont kezdésnek az is jó.

2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz legalabb kozepszinten angolul, barmelyik pdf-megoszto oldalon talalsz feltucat C# e-bookot, tudom, "lopas", de egy virtualis konyvet tudasszomjbol letolteni meg mindig hol van az olyan politikaimaffiabunozeshez kepest, mint mondjuk a dohanymutyi...


Konyvekbol szerintem nehez megtanulni programozni, akkor mar inkabb tutorial videokra pazarolnam az idomet, meg megfelelo angol tudas mellett Stackoverflow + MSDN library, CodeProject, stb.

2013. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én Reiter István könyveit ajánlom. Magyar nyelvű, elég részletes és könnyen lehet belőle tanulni.

Innen letölthető:

(c# programozás lépésről lépésre, c# jegyzet) [link]

Továbbá jó kisebb-nagyobb példák szerepelnek a Head First C# könyvben és nagyon logikus felépítésű könyv. :)

2013. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Head First c. konyvekbol en meg sosem ertettem meg semmit, kicsit sok a "pep" meg a "korites" benne, akkor mar inkabb olyan konyv, ami min. 40 oldal szentel a komolyabb temaknak, pl. threading, IO, networking, stb. Azt, hogy melyik control osztalynak milyen beallithato tulajdonsagai vannak, azt az MSDN library-ban hamarabb megtudom nezni, a konyv elmeleti alapokat adjon, hogy tudjak mit kezdeni a referenciaval.
2013. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat. :)
2013. aug. 12. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!