Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan törhetek ki a hobbyprog...

Hogyan törhetek ki a hobbyprogramozó skatulyából?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, készítettem már androidra 3 játékot és 1 alkalmazást, az egyik játékot a jatekfejlesztes.hu és a gameloft által szervezett versenyre készült ahol 17 ből 7. lett. Ezt a tudást szeretném pénzre váltani valahogy,kerestek már meg 1 cégtől hogy csatlakozzak hozzájuk, de amint megtudták hogy 17 vagyok meggondolták magukat, iskolaszövetkezetekhez is jelentkeztem már, a szakmai teszten egyetem 2. évének megfelelő eredményt produkáltam, de mivel még középiskolás vagyok, és nem töltöttem be a 18-se, ezért ők sem tudtak alkalmazni még.

Szükségem lenne a pénzre, és ezért nem nagyon szeretnék várni.

Nem tudom hogy volt-e valaki hasonló helyzetben, de ha igen ő hogy oldotta ezt meg? Hogy lehet fentebb lépni?



2013. aug. 16. 18:15
 1/7 uno20001 ***** válasza:
Valószínűleg amíg nem éred el a 18-at, addig nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni.
2013. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 éves kor fölött már lehet napi 8 órás munkaszerződésed, ez nem lehet akadály, sőt írásos szülői beleegyezés sem kell.

Lehet, hogy az a cég azt szerette volna ha egyéni vállalkozóként dolgozol, mert az a legegyszerűbb nekik, neked viszont nagyobb rizikó. Egyéni vállalkozó csak 18 évtől lehetsz.

2013. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz csinálni (csak várni).
2013. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz saját öltet alapján, örülj neki, hogy még megteheted, ha nem otthon laksz, akkor nem engedheted meg magadnak, hogy az álmaidat kergesd - a tucatjátékok gyártása, amikkel az ilyen gameloft kategóriájú cégek foglalkoznak meg nem akkora fun, mint amekkorának elsőre hangzik.
2013. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi mást nem tehetsz: tanulj!


Nem az életkorod miatt van. Én az egyetem mellett dolgozom már lassan egy éve folyamatosan. 19 éves korom óta már időnként kapok állásajánlatokat... A szakmai tudásod fejleszd gőzerővel, és add ezt mások tudtára is. Ha gondolod adok tippeket.

2013. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:

Válasz: idővel. 5 év, napi 8 órai munkával.


"a szakmai teszten egyetem 2. évének megfelelő eredményt produkáltam"


Azért az egyetem nem csak a programozásról szól.

2013. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Junior programozói hirdetésekre beadod az önéletrajzod.
2013. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!