Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio 2012 Express...

Gulyasarni66 kérdése:

Visual Studio 2012 Express hiba (? )

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy a visual studioban mindig a második form ot

(form2)-t nem lehet kiXelni? HELP!! SÜRGÖÖS!!!


2013. aug. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert valamit elrontottál.

Hogy jeleníted meg a formot? Milyen kód van rajta? Egyáltalán, milyen nyelv?

Egy tipp: ha kezdő fejlesztő vagy, legyen annyi szerénység benned, hogy ne másokban keresd első körben a hibát!:)

2013. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo,jo azt tudom hogy valamit elrontottam,de hogy tudom visszaallitani? am halado vagyok, az ap visual studio nyelvet hasznalom, es akkor tunik csak el ha leallitom a debugot. A Me.Hide() kodra sem reagal. Amikor kixelem akkor egy pillanatra eltunik es visszajon. Lusta vok ujrarakni :D
2013. aug. 20. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ap elirtam alap
2013. aug. 20. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez Visual Basic .NET.

Hiába telepítenéd újra, nem a Visual Studioval van a gond, hanem az általad írt programmal. Hogy meg lehessen válaszolni, hogy mi is a gond, ahhoz viszont nem ártana ismerni a kódot. Hogy jelenítetted meg a form2-t, egyáltalán válaszol-e (nem a GUI szálon hajtasz végre hosszú ideig tartó/blokkoló műveleteket), illetve meghívásra kerül-e a Me.Hide() (ezt legegyszerűbben Breakpoint-tal tudod megnézni)...

2013. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mindig úgy indítom el a form2-t hogy

Me.Hide()

Form2.Show()

és nem lehet kiX elni..... De ennek a kódnak működnie kéne és meg a Me.Hide() re sem reagál.

2013. aug. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!