Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudtok olyan programot amivel...

Jack Alvin kérdése:

Tudtok olyan programot amivel tudok csinálni játékot pc-re meg androidra?

Figyelt kérdés
Ingyenes!

2013. aug. 25. 21:33
 1/9 soccerway ***** válasza:
A játékokat programozók készítik. Ha kitanulod a szakmát akkor képes leszel ilyen dolgokra.
2013. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kombó:

1. Kedvenc programnyelvedhez fordító

2. Notepad++ / esetleg kedvenc programnyelvedhez IDE

3. Gimp

4. esetleg Blender

2013. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ott a game maker vagy az unity3D program.

Ezek használata gyorsabbá teszi a fejlesztést.

2013. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 soccerway ***** válasza:
36%
ez olyan mint a tesco gazdaságos ketchup?
2013. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a:


1. Nem tudok programozni.

2. De akarok.

3. Nincs időm megtanulni.

4. Nem is akarok megtanulni.

5. De legyen egy program, amelyik megcsinálja helyettem.

6. És valaki mondja meg a tuttit, hogyan kell.

7. De az alapfogalmakkal sem vagyok tisztában és nem is akarok.

8. A lényeg, hogy kell, minden erőfeszítés, fáradtság és időráfordítás nélkül.

2013. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 iostream ***** válasza:
100%
#5 Ez nagyon igaz. Önmagában azzal az igénnyel nincs semmi gond, hogy legyen EGYSZERŰBB valami. Nem véletlenül jöttek létre a különböző Maker programok, vagy épp az IDE fogalma. Ezekkel nincs gond, könnyítik a program elkészítését. A gond ott van, hogy valamennyi munka mindenképp kell, csak a felesleges munkát tudjuk megspórolni. Ezek az emberek meg azt szeretnék, ha a program gondolatolvasó lenne és kitalálná, mit szeretne. Márpedig megfogalmazni egy általánosabb problémát mindig nagyon nehéz.
2013. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@iostream:


Nekem nincs bajom az IDE-k, stb. olyan feature-eivel, amik a tucatfeladatokat megoldjak, pl. megkeresik egy valtozo osszes elofordulasat es atnevezik, 120 elofordulas esetben pl. erre valoszinuleg ramenne min. 1 oraja egy programozonak, stb. De ettol a programozas (ha nem ganyolas es favagas szinten uzik, mint en...) kokemeny intellektualis munka. Vajon nem tunt fel meg az ilyen "irjatok meg a tuttit a programozasrol A-tol Z-ig 4 mondatban, ugy hogy ertsem es ne kelljen semminek utananeznem, utana pedig valami progin osszetudjam kattintgatni es kesz..." emberkeknek, hogy a programozok nagy resze 3-5+ evig jart egyetemre, evekig gyakorolt, mire eljutott valamilyen technologiaban egy bizonyos szintre, akkor ok miert tudnanak egy hetvege alatt "csalasprogit" irni, csak ugy. En is fel teszek mar egy kerdest, hogy hogy tudnek erettsegivel szivinfarktust kezelni hazilag vagy megmondhatna valaki, 4 mondatban, hogy kell 1 milliardot keresni ugy, hogy kozben semmihez nem ertek es nem is akarok megtanulni, csak pottyanjon az olembe stb.

2013. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 iostream ***** válasza:
Én ezt értem, de nem véletlenül vannak programkészítő programok. A fordítóprogram egy brutális egyszerűsítés ahhoz képest, hogy gépi kódot írj. Ugyanez egy RPG Maker is, ha te olyat akarsz csinálni, akkor ez egy sokkal egyszerűbb eszköz, mint mindent az alapokról írni.
2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gyerek vagyok.
2014. ápr. 27. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!