Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft saját szerveren...

Minecraft saját szerveren hogy kell beállítani a CLAG-ot?

Figyelt kérdés

Készítettem egy minecraft bukkit szervert de nem megy benne a CLAG(Ami összeszedi az eldobott cuccokat). Valaki tudna nekem segíteni hogy hogy oldjam meg?. Szükségem lenne rá nagyon!!

Előre is köszönöm a válaszokat



2013. szept. 2. 17:52
 1/2 download042 válasza:

Szia!


"Szükségem lenne rá nagyon!!"

Egy 50-150 slotos szervernél megértem hogy szükséges mivel 10 percenként kb. 500-800 droppot tüntet el és ezzel csökkenti a lagg mértékét.. Nem hiszem, hogy neked egy házilag készített szerveren szükséged lenne egy ilyen pluginra...


Ha a ClearLagg-ra gondolsz akkor letöltöd a plugint beteszed a clearlagg.jar-t a plugins mappába újraindítod a szervert és kész is..

Ha ezek után sem megy akkor:

http://www.youtube.com/watch?v=Fc_K-3NYJOo


Egy kis angol tudás (Vagy google fordító) és könnyen értelmezheted az egészet.

2013. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos hát már rájöttem hogy nekem nem is olyan kell ami egyszerre szedi össze a cuccokat hanem olyan ami az eldobás után 5 perc után szedi el. Egy időzítő szerkezethez kellett volna. De rájöttem hogy ez alapbol benne van
2013. szept. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!