Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Symfony vagy Zend, melyikbe...

Symfony vagy Zend, melyikbe érdemes beleugrani?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint ha azt kérdezném:

Melyiket szeretnéd? 1kg almát vagy 1kg körtét elvinni?


Amelyik szimpatikusabb... :D

2013. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából úgy tapasztalatra lennék kíváncsi.

pl: mind a kettőnek elég szép community-je van első ránézésre, de mennyire segítőkészek? és komolyabb kérdésekben?


Illetve van e valakinek tapasztalta országunkban melyik az elterjedtebb? néztem jó pár állásajánlatot de összvissz 2-3 symfony volt mint "előnyben részesített tudás"

2013. szept. 15. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Zend-et kezdtem el, de túl nyomorult volt, ahogy a Synfony is.


Ezek után fogtam magam, és írtam magamnak egy saját kis FrameWork-öt. Igaz nem tud annyit mint a fenti 2 :D de legalább én írtam és merek benne nyúlkálni. :)

2013. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drone007 ***** válasza:
Szerintem a Zend kifinomultabb, de tartósan én sem használom, mert a teljesség igénye gyakran a sebesség rovására megy. Viszont arra jó volt, hogy én is sajátot alkossak.
2013. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban kérdés sincs hogy a Symfony 2 a jövő, a Drupal 8 is ráállt. Ha egyszer lesz Zend 3 akkor majd az talán jobb lesz, de ki tudja.
2013. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor is az a legjobb amit te tervezel.
2013. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ekkora éktelen baromságot amit a 6. mondott! Ezen túl kéne lépni immáron. Egyedül soha, de soha nem fogsz olyan minőségű kódot előállítani mint egy nyílt forrású közösség. Ebből lesznek a biztonsági rések...
2013. okt. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!