Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tanulhatnék meg legkönn...

Hogyan tanulhatnék meg legkönnyebben javascriptet? Kezdő programozó vagyok, tudom nem ezzel kéne kezdenem, de ezeket mellőzve tudnátok ajánlani egy tényleg érthető angol vagy magyar könyvet?

Figyelt kérdés
Ami kb nem csak referenciakönyv. Hanem alaposan elmagyarázza, részletesen, vagy weboldalt? Amiben az esetleg programozói kifejezéseket is elmagyarázza? Nem vagyok túl nagy angolos, de azért ha nem használ minden oldalon rengeteg ismeretlen szakszavat akkor meg tudom érteni.

2013. szept. 15. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Drone007 ***** válasza:
Csatlakozom az #1-höz. Annál is inkább, mivel a javascript gyakorlatilag (!) semmit nem ér, az alapozó html ismeretek nélkül. A html anyagokat szintén megtalálod a w3schools oldalain.
2013. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
htmlt már megtanultam :D de köszi amúgy
2013. szept. 16. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezd el ezek közül a szimpatikusabbal:

[link]

[link]

[link]


Aztán rögtön utána:


[link]

2013. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, meglesem, néztem még ezt a javascript for dummies oldalt is :D
2013. szept. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!