Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy online játék a Wartune...

Zacky kérdése:

Van egy online játék a Wartune. Ez egy online futó játék nem kell letölteni. A kérdés :?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ilyen játékot csinálni? gondolom h flash player programozás.?.de a mozgázokat az egérre való rekciót a fizetési beállításokat hogyan készítik el?
2013. nov. 11. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz pá sorban leírni. ActionScript-el lehet ilyesmiket csinálni, de nem 2 perc. A fizetéshez meg külső oldal API-ját lehet integrálni.
2013. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azt megtudod mondani hogy a képeket ami a komoly online játékok kezdőlapján van azt mivel csinálják? :)
2013. nov. 11. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Photoshop.
2013. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) még 1 kérdés lenne : elöre megrajzolják és utánna scannelik vagy van valami program amiben megrajzolják? :)
2013. nov. 11. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:

az utolsó kérdésedet mellesleg nem is értem, amúgy is, ha valaki akar készíteni egy képet, úgy csinálja, ahogy neki jólesik, ahogy akarja


nincsen szabály, hogy akkor most muszáj photoshop és muszáj ez a filter és muszáj ez a méret meg ez a szín, hogy egy online játék logója legyen...

2013. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem hogy mivel csinálják a képeken a szép színeket és effekteket :)
2013. nov. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!