Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Androidra szeretnék fejleszten...

Androidra szeretnék fejleszteni. Teljesen kezdő vagyok. Milyen programozási nyelvet tanuljak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Java-t.
2013. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

Szerintem csinálhatod párhuzamosan.

Felteszed az Android SDK-t. Keress róla videó tutorialt, mert (pláne kezdőnek) nem evidens mit kell feltenni, mi az amit csak bemásolsz, stb.

Ha fent van, akkor keress direkt Android tutorialt. Legjobb ha tudsz eléggé angolul, mert magyar kevés van szerintem, jót meg nem láttam még.

És akkor azok alapján szépen lassan lépésenként ...

2013. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

És javaval kezdhetem, vagy előbb mással kezdjek?

2013. nov. 12. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre mindenki mást fog mondani, de szerintem kezdhetsz Java-val nyugodtan.
2013. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Android SDK-t tedd fel, de nagyon nem kell hozzányúlnod. Csak a legtöbb fejlesztő programnak kell. Előszőr is tanulj Java-scriptelést, mivel az az alapja mindennek az Android rendszeren. Ha játékot szeretnél készíteni, akkor majd töltsd le (ingyensen megteheted) a Unity 4 nevű programot. Ezzel megtanulhatod az android játék alapjait. De persze itt már tudni kell Java scriptet írni.
2013. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a fene az a Java script?

Vagy Javascript akar lenni?

És az, hogy jön ide?

2013. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#5ös azt se tudja eszik vagy isszák....
2013. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!