Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Most írtam ezt egy videó alapján (kezdő vagyok), de valamiért nem írja ki, hogy "Szia!", de amúgy lefut. Ha valamit elírtam, csapjátok le a fejemet! Úgy írjatok, hogy kezdő vagyok! Köszi! :)

Dev C++-ban írtam.

A kód:


#include <iostream>

using namespace std;

int main()

{

cout << ("Szia!") << endl;

system("pause");

}



2013. nov. 25. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem lefut, és kiírja

a szöveg körül lehagyhatod a zárójelet amúgy, de így is működik


egy screenshotot küldesz a megjelenő ablakról?

2013. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hova tudok felrakni egy screenshotot?
2013. nov. 25. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak olvasd el milyen hibát ír ki. Ha nem sikerül értelmezni (Google fordítóval sem) akkor másold be ide.
2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pl ide [link]
2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt írja, hogy lefut, nálam ennek követelménye a sikeres fordítás, de lehet, hogy mégiscsak elnézett valamit
2013. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Semmi problémát sem ír, simán lefut, csak nem írja ki sehol a "Szia!"-t, egyszerűen csak "A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt...". Direkt nem ítam oda azt a void-ot, hogy lássam, csak a szöveget nem írja ki.
2013. nov. 25. 17:03
 7/13 A kérdező kommentje:
2013. nov. 25. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
kitalálom, a system hívással kezdted a programot, majd lefordítottad, és azóta nem fordítottál rajta, csak futtattad ..?
2013. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom (nem értem), én szépen sorban leírtam, amit láttam a videóban, aztán F9 (Compile & Run).

Ja, és Windows Application-ban írtam.

2013. nov. 25. 17:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Leírtam Console application-ban is, akkor meg az AVG találja meg, mint "trójai faló".
2013. nov. 25. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!