Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit jelentenek ezek a szavak...

Mit jelentenek ezek a szavak (c++)?

Figyelt kérdés
overload és overriding
2013. dec. 13. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
túlterhelés, felüldefiniálás
2013. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

overloadolni operátort lehet, megírod egy függvényben, hogy mit csináljon, overrideolni meg metódust, egy leszármazott osztályban


google amúgy kéznél van?

2013. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 iostream ***** válasza:
100%

"overloadolni operátort lehet, megírod egy függvényben, hogy mit csináljon, overrideolni meg metódust, egy leszármazott osztályban


google amúgy kéznél van?"


És leoltja (jogosan), miután ad egy helytelen választ. Overloadolni FÜGGVÉNYEKET lehet, többek között operátorokat. És Google.

2013. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi vagy te, a google reklámarca? Feltettem egy kérdést és aki akar meg tud az válaszol. Miért jársz közösségi oldalakra? Okoskodni, kiosztani az embereket?
2013. dec. 14. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem közösségi oldal. és googléba egyedül gyorsabban megtalálod a választ máskor kezdj azzal ha triviális kérdést teszel fel amit google a barátunk tud
2013. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen...mint pl a pont és vessző használata, hogy ne kelljen kétszer elolvasni a szöveged, hogy megértsem.

Nem értem a problémátok. Én kényszerítettem valakit, hogy válaszoljon a kérdésemre? NEM! Az válaszol aki akar. Ha valaki úgy gondolja, hogy a google-el ezt megtalálhatom és nincs szükség arra, hogy válaszoljon, akkor nyugodtan figyelmen kívül hagyhatja a kérdésem. Azzal nem segít senki, hogy kioktat...sőt inkább csak felmérgesít.

2013. dec. 14. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
segítünk máskor ne kelljen felesleges köröket tenned, először google aztán ha ott nem ment akkor pl gyk
2013. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@iostream

valóban, azt is:D, de ezt persze mind megtalálja, aki keres..

szóval overloadolni függvényt overrideolni metódust


K te megy hiába erősködsz, attól nem lesz igazad

2013. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy külföldi fórumra ezt a kérdést és viszonylag kevés idő alatt kaptam becsületes válaszokat. Hát igen...van aki tud és van aki okoskodik.
2013. dec. 14. 22:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Én inkább egy létező szólás híve vagyok, a következőképpen hangzik:


Aki keres, talál.

2013. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!