Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet kell megtanulnom, h játékokat hiba nélkül ezt azt megváváltoztassak?

Figyelt kérdés
pl GTA SA stb...
2009. nov. 25. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs Isten...
2009. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Próbáltam először szemantikailag, majd programozási szempontból értelmezni a kérdést.

Lehet, hogy bennem van a hiba.

2009. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy érdekes kérdés. Mivel a játék már le van fordítva, a forrást meg úgysem adja ki a programozó, meg egyébként sem tanulhatsz meg minden programozási nyelvet, így a kérdés nem megválaszolható. A játékok már lefordított állapotban vannak, gép kód szinten lehet hozzányúlni, hát akkor mondjuk először tanulj meg Assembly nyelven programozni, azután jöhet a közvetlen gépi kód, majd a Windows lelki világát tanulmányozd, azután jöhet a PC-k belső felépítése címkiosztása, de hogy kicsit érezd a dolgot tanulj meg mondjuk C++ nyelven és írjál néhány játékot, azután gondolj bele hogy úgyis feltörik, tehát mélyedjél bele a különböző védelmi rendszerekbe. Na, a feltöréseket bizony nem amatőrök szokták csinálni, ráadásul büntetendő dolog.
2009. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondjuk egy kis ASM, olyan 2-3év alatt elsajátíthatod, utána egy olyan 2-3év gyakorlás és talán hozzá tudsz köpni 1-2 dolgot.
2009. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetetlenseg par megas fajlt megfejteni gepi kodban. Sajnos az egyszerubb dolgokat is nagyon nehez megfejteni es megerteni, szoval szerintem ez teljesen lehetetlen.
2009. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondoltam hogy az egész programot meg kell fejteni, hanem pl. egy hexaeditorral belenyúlni itt-ott. :-)
2009. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De azt mért nem adja ki a cég? A programozást?
2009. nov. 28. 10:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem fogalmazd meg mégegyszer.
2009. dec. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adják ki a programozást is! Bajnai mondjon le!
2009. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)) Gondolom h nem hülyék....
2009. dec. 8. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!