Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ki tud, videókazettát átmásoln...

Ki tud, videókazettát átmásolni DVD-re? Hol tudok utána érdeklődni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy VHS-DVD kombót. Ha több kazettáról van szó akkor szerintem jobban megéri mint a boltban a darabonkénti másolás. De ha a Googleban rákeresel a videó kazetta vagy vhs digitalizálásra akkor kidob sok találatot.
2009. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kb. 2 kiló/óra


sok kazi átírásához megéri 1 DVD ÍRÓT (jav. Pionner, Denon, Panassonic, esetleg Philips )venni, (mivel videó playered van az nem kell), komolyabbakkal akár szerkesztheted, vághatod is az anyagot!

2009. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is tudok dvd író videoval ősszekőtve,de csak saját felvételeket érdemes a mozi filmeket inkább letőlti az ember.
2009. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én tudok, nagyon egyszerű. Scart-scart dróttal átmegy a jel a videó kimenetéből az asztali DVD-író bemenetébe. A videón elindítom a lejátszást, a DVD-írón pedig a felvételt. Magára hagyom órákra, felveszi a merevlemezére az egészet. A felvett anyag elejéről és végéről kivágom a felesleges részeket. Ha kell, több részre oszthatom a felvételt (split). A részeknek nevet adhatok (ékezettelenül). Bejelölök néhány részt, amiket a merevlemezről -> DVD-lemezre akarok írni (összhosszuk 2 óra lehet) és kiíratom írható vagy újraírható lemezre. Ezután le kell zárni a lemezt (finalise) ahhoz, hogy az asztali lejátszók le tudják játszani!
2009. nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak számítógépen van dvd íróm. Így is működik?
2009. dec. 1. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerübb ha veszel egy tv-tuner kártyát. kb. 10.000 Ft és azon van antenna bemenet.

bedugod a videót és felveszed egy programmal avi vagy dvd-formátumban.(Általában a tv-kártyákhoz adnak) és utána kiírod dvd-re

2009. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez a probléma engem is foglalkoztat!A dvd írós megoldás nekünk nem jött be valamit elrontottunk.Magán az íron meg tudtuk nézni a videót de a gépen már nem!Fel akartam rakni,hogy meg tudjam vágni és másolatot tudjak róla készíteni!Aztán vettem egy usb-s digitalizálót.A neve:EasyCAP USB 2.0 video adapter with audió.Ehhez már csak egy kábel kell aminek az egyik vége euroscart a másik pedig s-videó.Ezzel elméletileg illetve gyakorlatilag is közvetleneül fel tudod a videót a gépre rakni vagy a Windivs movie maker-rel vagy a az easy cap-hoz kapott programmal aminek most nem jut eszembe a neve :sde ha gondolod megnézem a telepítő cd-n!
2009. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de azért van egy ötletem rá; egyszerűen vidd be a régi iskoládba a rendszergazdának, van az infotanárnak. Nyomd a kezébe, hogy szívességet kérsz és ő megcsinálja ingyen is. Én olyan jóban vagyok a rendszergazdával (pedig már 6 éve leérettségiztem), hogy hozzá viszem a gépet hiba miatt javítani :D
2011. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!