Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vettem egy új laptopot, hogy...

Vettem egy új laptopot, hogy üzemeljem be?

Figyelt kérdés
Felraktam töltőre, és bekapcsoltam,próbáltam betenni a windows xp-s cd-t ,de nem vitte el, csak vmi szöveget ír ki, ,,please type less/GPL ot less/ COPYRIGHT ,begépeltem mindkettőt,de nem reagál..merthogy nem talál, vagy vmi ilyesmi.Kaptam hozzá egy cd-t (emaschines) de ezt sem vitte el.Ugyanaz van kiírva,(fekete képernyő és ezek a kiírások),hogy csináljam? hogy telepítsem? légyszi segítsetek! kösz
2009. nov. 29. 17:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

vidd vissza az üzletbe, és kérd meg őket, hogy telepítsék rá az Op. rendszert (már, ha azzal együtt vetted!?)

szám.tech. üzletekben ezt meg szokták csinálni ingyen, az ott vásárolt készülékekkel)

2009. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

tescos..aztmondta a hapsi, h rá kell tenni az xp-t

...de hogy hogy?!

2009. nov. 29. 17:47
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
tesco bzmg... vess magadra :D
2009. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
kössz..ezzel okosabb lettem..
2009. nov. 29. 18:10
 5/23 anonim ***** válasza:

kérd meg v.melyik ismerősödet aki otthon van a témában, vagy ha végképp nem boldogulsz, ha sulis vagy, marad a szám.tech tanár, vagy ha munkahelyed van a rendszergazda.

(de agy szám.tech üzletben is segíteni fognak , ha szépen megkéred őket, esetleg utalsz rá, hogy a későbbiekben szertnél még hozzá külső HDD, nyomtatót, szkennert, vagy egyebet venni

2009. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Fölteszem én ,hol lakol ?
2009. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

szervízben 4-5 ezer, vagy szólsz egy havernak aki konyít vmit ehez, nem bonyolult adolog:

-bootolod a op rendszer cd/dvd.jét

-kiválasztod a meghajtót ahova rakja

-vársz

-vársz

-vársz

- és ha kész már csak az apróbb beálítások

2009. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Majd a Tesco, csak a Tesco... bevásárlóközpontból laptopot?
2009. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Saturnban vettem Office 2007-et, nem sikerült aktiválni, bevittem a laptoppal együtt, azonnal megcsinálták az ügyfélszolgálatnál. Ugyanakkor vett valaki laptopot, arra feltették neki az XP-t. De ez szakbolt.
2009. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ismerősöm megnézte...sikerült vna feltenni, de vmi hiba miatt mégsem.hnap visszük szervíz..ha gyári hiba kipakolok abban a ,,csodás" tescoban..
2009. nov. 30. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!