Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Asrock a75m-hvs típusú alaplap...

Asrock a75m-hvs típusú alaplapomon szeretném hogy integrált vga-rol működjön a gép?

Figyelt kérdés
de automatikusan nem állítja át magát a biosban meg nem találtam semmit róla segítene valaki ???
2014. jan. 7. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem is fogja amíg benne van a videokártya az alaplapban és át kel tenni a monitor kábelt az alaplapi csatlakozásra.
2014. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez ropatóan lenyűgöző válasz volt valaki valamilyen értelmes választ mert ezt is próbáltam mielőtt ide írtam volna de nem reagál hiába kiveszem a kártyát az alaplapból és teszem át a kábelt nem látható eredménye van maga a gép beindul de a monitor fekete.ez az alap amit tudni kell hogy ki kell venni nem vagyok valami dilaj aki nem tud ennyit.a biosban meg csak 2 választás van pci expres és a sima pci.
2014. jan. 7. 03:51
 3/3 A kérdező kommentje:
help
2014. jan. 8. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!