Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges olyan hogy a...

Lehetséges olyan hogy a számítógépemen a windows 7 nagyobb lesz, mint amikor feltelepítettem?

Figyelt kérdés
Az automatikus frissítések ki vannak kapcsolva,így nem értem hogy miért csinálja eszt.A vinyón 20GB van hagyva a windowsnak,ami eddig elég volt neki,most meg már 1GBom van szabadba.

2014. jan. 9. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

20 Gigabájt tárhelyet csináltál a C rendszerparticiónak? És gondolom ezen van a Win 7...

Édeskevés, minimum 50 GB-ot csinálj mert a windowson kívül millió dolog a C-re települ...

2014. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek ***** válasza:

Elvileg ha minden programot másik meghajtóra telepítesz, és nincsenek frissítések, akkor elégnek kell lennie.

Nekem frissítésekkel megzabál egy év alatt 60 gigát

2014. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A probléma az, hogy vannak szoftverek, amelyek mindenképp pakolnak C-re is dolgokat. Aztán ott a rendszer visszaállítás, hibernációs fájl, lomtár is tud foglalni a lemezterületből...
2014. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!